NA PRODEJ - byt 2+kk, 49m2, ul. Wagnerovo náměstí 970, Beroun centrum

Popis nemovitosti

Nabízíme k exkluzivnímu prodeji byt 2+kk v osobním vlastnictví v prvním patře cihlového domu . Rozloha bytu je 49 m2 . Dům se nachází na Wagnerově nám. v centru Berouna . Byt je plně vybaven a je vhodný k okamžitému bydlení, nebo jako investice k pronájmu. K bytu náleží sklepní kóje umístěná v suterénu domu.
Pokud máte zájem o dvougenerační bydleni nebo větší mezonetový byt , je možnost dokoupit i byt ve zvýšeném suterénu , který je naprosto totožný s i možností předělání .
Veškerá občanská vybavenost v místě bydliště. Skvělá dopravní dostupnost do Prahy , 100m zastávka autobusu , nedaleko je i vlakové nádraží . Okolí nabízí kromě lesoparku i mnoho sportovních aktivit - Golf Rezort 1,3 km od domu a další sportovní areály (tenis, fotbal,badminton, florbal, beachvolejbal atd.) . V okolí jsou i krásné cyklostezky podél Berounky, vhodné i pro inline brusle.

CENA BYTU 4.999.999,-

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

LANDA reality

Být úspěšným makléřem je pro mne velká výzva. Klíčovými hodnotami spolupráce s každým klientem jsou pro mne důvěra, férové jednání, spolehlivost, nadšení a pokora. Dodnes mám za sebou desítky úspěšně realizovaných realitních obchodů a o spokojenosti klientů i odborné veřejnosti svědčí to, že v roce 2019 jsem získal titul Realiťák roku pro Středočeský kraj. Nebojím se do prodeje investovat, každý obchod je individuální, v něčem jiný a styl práce je nutné tomu přizpůsobit. Nejsem nejlepší ani nejsem přesvědčený o vlastní dokonalosti, ale jsem zodpovědný, nadšený a každý Váš případný problém vyřeším. Ke své práci maximálně využívám profesionály – home staging, profesionálního fotografa, 3D Virtuální prohlídky, točím videoprohlídky. Má práce se neobejde bez perfektní prezentace, marketing na sociálních sítích či právní servis je pro mne samozřejmostí, to vše s jasným cílem – prodat  nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 


LANDA reality

Kontaktní formulář