K PRODEJI – Hrubá stavba domu 5+kk, Chodouň u Zdic okr. Beroun

K PRODEJI – Hrubá stavba domu 5+kk, Chodouň u Zdic okr. Beroun

Chcete-li si zrealizovat svůj sen o vlastním domu na míru v srdci přírody, máme pro vás jedinečnou příležitost. Tato prostorná nemovitost 5+kk nabízí nejen nádherný výhled na okolní kopce, ale také klidné prostředí vesnice Chodouň. S hrubou stavbou a vizualizacemi toho, jak by váš budoucí domov mohl vypadat, máte možnost plně se ponořit do procesu jeho vytváření. A to vše jen pár minut od města Beroun a pouhých 25 minut od Prahy. Staňte se architektem svého vlastního přání.

Kromě toho, že máte možnost navrhnout svůj vlastní domov, je tato lokalita ideální i z hlediska praktické dostupnosti. V blízkém okolí naleznete veškeré potřebné občanské vybavení, včetně obchodů, restaurací a služeb, které usnadní váš každodenní život. Díky tomu můžete spojit klid venkovského prostředí s pohodlím moderního života, aniž byste museli daleko cestovat.

Ať už jste nadšenci do outdoorových aktivit, milovníci kultury nebo fanoušci nočního života, tato lokalita nabízí nespočet možností. S okolními přírodními rezervacemi a turistickými trasami si můžete užívat krásy okolní krajiny, zatímco centra měst Beroun, Praha, Plzeň… vám poskytnou bohaté kulturní zážitky a společenský život. Stačí jen zavřít oči a představit si, jak vaše nové bydliště ve vesnici Chodouň bude základnou pro vaše nezapomenutelné dobrodružství.

CENA: 7 683 300 Kč

Fotogalerie

Videoprohlídka

Mapa

KONTAKTUJTE MĚ
© Petr Landa | zásady ochrany osobních údajů | zásady cookies | webdesign