PRODÁNO – byt 3+kk 77 m², Tovární ul., Beroun

PRODÁNO – byt 3+kk 77 m², Tovární ul., Beroun

Dobrý den, při čtení tohoto textu dbejte opravdu velký důraz na pozornost, protože až se dostanete ke čtení dispozic tohoto bytu, už nebudete toužit po ničem jiném. Věřte nám, že každý den v tomto bytě je krásný a nezapomenutelný.

Začneme soukromím. To si můžete stoprocentně udržet v tajnosti pomocí automatických elektrických rolet, které dokáží skvěle eliminovat venkovní světlo, a tak dopřát úplnou tmu v bytě. Dispozice bytu je 3+kk, kde se mezi jednotlivými místnostmi můžete ladně procházet po nové vinylové podlaze, která krásně hraje jeden společný tón s vestaveným nábytkem a kuchyní na míru. Na své si zde přijdou i milovníci koupelen. V jedné koupelně s prostou vanou na “ležáka”, a v druhé zase se sprchovým koutem na “stojáka” a u obou najdete závěsné WC. Náš tip, když koupelny budete denně střídat, dlouho Vás tento zážitek neomrzí…
V nabídce je samozřejmě i sklep, který k takovému bytu prostě nesmí chybět.
I při realizaci tohoto bytu se zde myslelo hlavou a zároveň geniálně. Pokud Vám nebude stačit místo na Vaše věci v úrovni rukou, například už ani ve veliké vestavěné skříni, můžete si je jednoduše uložit do úložných stropních prostorů o celkové rozloze 6,5 metrů čtverečních. Tudíž velký dostatek místa opravdu na velkou spoustu věcí. Napovídá tomu i fakt, že stropy jsou 3,5 metru vysoké, takže zde najdou své útočiště i ty Největší z Největších.

Přesuneme se k milovaným autům. Ano, i v odvětví motorových vozidel se zde hledělo na opravdové, již zmíněné soukromí. Disponující výhodou je i parkovací místo na soukromém parkovišti, ze kterého je rovnou i soukromý vstup do bytu přes vlastní zahradu. Takže z okolí ulic Vás absolutně nikdo nebude obtěžovat.
Do bytu je možno vstoupit dvěma hlavními vchody, jednoduše je jen čistě na Vás, který vchod si zrovna vyberete. I v tomto ohledu můžete vždy zaskočit protivníka.
Čeká na Vás nás, co jiného než zahrada o rozloze 220 metrů čtverečních, která je vybavena prostornou terasou a zahradním domkem. Rodinné či společenské akce budou bez výjimky Vaší pravidelnou akcí.
Toto harmonické spojení všech zmíněných faktorů v jedné nemovitosti najdete v královském městě Beroun. V samém centru dění, to znamená že co by kamenem dohodil to budete mít k potravinám, poliklinice, náměstí, lékárně, nebo třeba nájezdu na dálnici D5. Je toho na listu opravdu, ale opravdu dost. Čili nejlepší bude, když se s námi spojíte telefonicky a společně si domluvíme schůzku a vymyslíme co dál s tímto bytem plným nových příležitostí a zážitků.

Virtuální prohlídka:
3D virtuální prohlídka

CENA: 8.000.000 Kč

Fotogalerie

Videoprohlídka

Mapa

KONTAKTUJTE MĚ
© Petr Landa | zásady ochrany osobních údajů | zásady cookies | webdesign