PRONAJATO - 3+1, 65m2, Na louce 82, Králův Dvůr

Popis nemovitosti

Pronajmu Vám byt 3+1, ve třetím patře cihlového domu. Rozloha bytu je 65 m2. Dům se nachází v Králově Dvoře, ulice Na louce. Nemovitost je po kompletní rekonstrukci. K bytu náleží sklepní kóje umístěná v suterénu domu. Parkování u domu je dostupné. 

Veškerá občanská vybavenost je nedaleko místa bydliště. Dobrá dopravní dostupnost na dálnici D5 Praha - Plzeň, 100m zastávka autobusu a 300m zastávka vlaku, nedaleko je i mateřská škola. Základní škola je v Králově Dvoře. 

10 minut autem od bytu je mnoho obchodů, jako je LIDL, Kaufland, Hypernova, Albert či lékařský dům. Okolí nabízí kromě cyklostezek podél řeky Berounky  i mnoho sportovních aktivit a v nedalekém  Berouně i sportovní centrum Eden, aquapark Beroun, sportovní haly, zimní stadion nebo tenisovou halu...

CENA PRONÁJMU:  12.990 Kč za 3 osoby bez záloh a poplatků.

 

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

LANDA reality

Být úspěšným makléřem je pro mne velká výzva. Klíčovými hodnotami spolupráce s každým klientem jsou pro mne důvěra, férové jednání, spolehlivost, nadšení a pokora. Dodnes mám za sebou desítky úspěšně realizovaných realitních obchodů a o spokojenosti klientů i odborné veřejnosti svědčí to, že v roce 2019 jsem získal titul Realiťák roku pro Středočeský kraj. Nebojím se do prodeje investovat, každý obchod je individuální, v něčem jiný a styl práce je nutné tomu přizpůsobit. Nejsem nejlepší ani nejsem přesvědčený o vlastní dokonalosti, ale jsem zodpovědný, nadšený a každý Váš případný problém vyřeším. Ke své práci maximálně využívám profesionály – home staging, profesionálního fotografa, 3D Virtuální prohlídky, točím videoprohlídky. Má práce se neobejde bez perfektní prezentace, marketing na sociálních sítích či právní servis je pro mne samozřejmostí, to vše s jasným cílem – prodat  nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 


LANDA reality

Kontaktní formulář