PRONAJATO – Byt 3+1, Tovární ulice, Beroun

PRONAJATO – Byt 3+1, Tovární ulice, Beroun

Dobrý den, nabízíme k prodeji prostorný byt 3+1 s velkým balkónem v osmém patře panelového domu. Dům je po rekonstrukci – zateplení, fasáda, plastová okna. Nachází se v příjemné a klidné lokalitě Berouna, kde si na své přijdou všichni členové rodiny. Od těch nejmladších, až po ty nejstarší.

K bytu je přístup z malé společné a uzamykací chodbičky, ze které je přístup ještě ke dvěma dalším bytům v jedné polovině patra. Byt je celkově nevybaven. Budoucí nájemník si interiér může podle svých představ. Nachází se zde kuchyňský kout, v obývacím pokoji je obývací stěna a v pokoji č.1 je gauč do tvaru L.
Dispozice bytu: vstupní předsíň (9 m²), pokoj č.1 (12 m²), pokoj č.2 (12 m²), obývací pokoj (20m²), jídelna s kuchyňským koutem se spotřebiči (12 m²), koupelna s vanou, umyvadlem (3 m²), WC (1 m²).

V místě je veškerá občanská vybavenost: školka, základní a střední škola, zdravotní středisko s lékárnou (obvodní lékař, zubař, kožní, pediatr), obchody, pošta, supermarket a večerka vzdálená  50 metrů od bytu. V okolí jsou lesy a cyklostezky, tenisové kurty, sportovní areál, koupaliště… Do Prahy je to autem po dálnici D5 necelých 20 minut a na opačnou stranu do Plzně je to okolo 30 minut. Nechybí ani zastávka MHD do širokého okolí i na již zmíněnou Prahu či Plzeň.

Těšíme se na prohlídku.
Majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

CENA: 12 000 Kč za měsíc + 11.000.-kč náklady a zálohy na el. + 30.000.-kč kauce

Fotogalerie

Mapa

Videoprohlídka

KONTAKTUJTE MĚ
© Petr Landa | zásady ochrany osobních údajů | zásady cookies | webdesign