PRODÁNO - rodinný dům, 664 m, pozemek 1 156 m, 5+1 o 213 m2, Otročiněves

Popis nemovitosti

Hledáte dům který má potenciál? Nabízíme k prodeji nemovitost k bydlení i k podnikání se zahradou v obci Otročiněves ve Středočeském kraji 12 km severozápadně od Berouna.
Nemovitost je o celkové užitné ploše 664 m2 a má tři podlaží .
Bytová jednotka 5+1 o 213 m2 která se nachází v horním patře prošla rekonstrukcí včetně kuchyně a koupelny v roce 1997.
Přízemí domu bylo využíváno jako klubovna , společenský sál a restaurace .
Dům je podsklepen . Sklep má 140 m2 je prostorný ,chladný a je v něm i výtah na sudy.
Zahrada je s několika vzrostlými stromy o velikosti 836 m2 s možností výstavby posezení včetně grilu .
Dům díky své velké užitné ploše a třemi vchody je možné předělat jak na vícegenerační bydlení, penzion nebo i na řadový dům.
Parkování na vlastním pozemku . Krásná lokalita středočeského kraje, bezproblémoví sousedé, základní občanská vybavenost v místě (Coop,bus atd), poté veškerá občanská vybavenost v Hudlicích nebo městě Berouně vzdáleném cca 10 minut jízdy autem.

Fotogalerie

LANDA reality

Být úspěšným makléřem je pro mne velká výzva. Klíčovými hodnotami spolupráce s každým klientem jsou pro mne důvěra, férové jednání, spolehlivost, nadšení a pokora. Dodnes mám za sebou desítky úspěšně realizovaných realitních obchodů a o spokojenosti klientů i odborné veřejnosti svědčí to, že v roce 2019 jsem získal titul Realiťák roku pro Středočeský kraj. Nebojím se do prodeje investovat, každý obchod je individuální, v něčem jiný a styl práce je nutné tomu přizpůsobit. Nejsem nejlepší ani nejsem přesvědčený o vlastní dokonalosti, ale jsem zodpovědný, nadšený a každý Váš případný problém vyřeším. Ke své práci maximálně využívám profesionály – home staging, profesionálního fotografa, 3D Virtuální prohlídky, točím videoprohlídky. Má práce se neobejde bez perfektní prezentace, marketing na sociálních sítích či právní servis je pro mne samozřejmostí, to vše s jasným cílem – prodat  nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 


LANDA reality

Kontaktní formulář