Petr Landa

Profesionál ve vašich službách pro BEROUN a okolí

Reality jsou mojí hlavní prací a zálibou od roku 2018. Mé předchozí pracovní aktivity byly i v oboru financí vždy se stoprocentní profesionalitou a nasazením. Již od roku 2019 pracuji pod svojí vlastní značkou LANDA reality. Má práce, kde si dávám záležet na moderní a špičkové technologii prezentaci nemovitostí se neobejde bez kvalitního home stagingu, profesionálních fotografií, 3D Virtuálních prohlídek a také video prohlídek, popřípadě webových stránek nemovitostí.

Petr Landa

Realitní makléř, který jde s dobou, používá nejmodernější techniky pro perfektní vizualizaci nemovitosti a spolupracuje s těmi nejlepšími lidmi ve svém oboru.

Klienti pro mě byli vždy na prvním místě, proto se zaměřuji hlavně na špičkovou službu a 100% provedení každé zakázky.

Jak to vlastně probíhá

Pro přesné stanovení tržní ceny Vaší nemovitosti je nutná prohlídka, bez ní se samozřejmě neobejdeme. Na základě této prohlídky stanovím tržní cenu a seznámím Vás detailně s nabídkou prodeje Vaší nemovitosti. V případě, že Vás moje nabídka neosloví, můžete ji kdykoliv odmítnout. Tato konzultace je nezávazná a zdarma.

Zajistím virtuální prohlídku

Zajistím vždy zprostředkování virutální prohlídky Vaší nemovitosti. Virtuální prohlídka sníží počet neúspěšných prohlídek a tím urychlí proces prodeje nemovitosti. Navíc je moderní a zláká více zájemců. Na toto téma jsem napsal článek, který si v případě zájmu můžete přečíst, odkaz na moje služby najdete na hlavní stránce.

Profesionál ve vašich službách
pro BEROUN a okolí

© Petr Landa | zásady ochrany osobních údajů | zásady cookies | webdesign