PRODÁNO – 2+1, 57m², Třída Míru 1217, Beroun

PRODÁNO – 2+1, 57m², Třída Míru 1217, Beroun

Srdečně Vás zdravíme z krásného města Beroun, kde každá námi prodávaná nemovitost má své jedinečné kouzlo. Rádi bychom Vám představili náš prostorný byt 2+1 na Třídě Míru.

Tento byt prošel rekonstrukcí a nabízí nekonečné možnosti, jak si vytvořit nový domov podle vašich představ, jelikož se prodává nevybaven. Světlý a slunný pokoj je harmonicky propojen s obývacím prostorem, který se stane ideálním místem pro váš odpočinek a pohodu. V bytě si dále užijete komfort díky samostatně oddělené kuchyni, koupelny a také samostatnému záchodu. Celkově vám tato uspořádání umožní užít si bydlení podle vašich potřeb a preferencí.

Tato lokalita je výhodná ve všech ohledech, neboť veškerá občanská vybavenost je doslova jen pár kroků od vašeho nového domova. Potraviny, sportovní areál, obchodní centrum, i místa pro odpočinek smožným grilováním jsou v dosahu. A to není zdaleka všechno, co v blízkosti Berouna najdete, také nemocnici, polikliniku, školy, školky a další výhody moderního městského života.

Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme více informací a společně se na tento byt podíváme blíže. Jsme připraveni vám pomoci s vaším rozhodnutím a těšíme se na setkání s vámi.

Virtuální prohlídka:
3D virtuální prohlídka

CENA: 3.875.000 Kč

Fotogalerie

Videoprohlídka

Mapa

KONTAKTUJTE MĚ
© Petr Landa | zásady ochrany osobních údajů | zásady cookies | webdesign