PRONAJATO ZA 24 HODIN - 3+1, 68m2, ul. Karly Máchové, Beroun - centrum

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu byt v prvním patře ze tří zrenovovaného domu v ulici Karly Machové v centru Berouna, pod hotelem Litava.Velmi dobře řešený a prostorný byt má vše, co potřebuje rodina ke svému životu. 

Rozloha bytu je 68 m2. Byt je čátečně vybaven a je vhodný k okamžitému nastěhování od března

a nájemné je 16.500,-Kč pro 3 osoby.

Veškerá občanská vybavenost v místě bydliště. Na dosah kus přírody v místech, jako je například Berounské medvědárium. Dostatek možností, jak trávit příjemně volné chvíle a být v centru dění. Skvělá dopravní dostupnost do Prahy, 100m zastávka autobusu, nedaleko je i vlakové nádraží.

Okolí nabízí kromě lesoparku i mnoho sportovních aktivit - Golf Rezort 1,3 km od domu a další sportovní areály (tenis, fotbal,badminton, florbal, beachvolejbal atd.). V okolí jsou i krásné cyklostezky podél Berounky, vhodné i pro inline brusle.

 

Fotogalerie

LANDA reality

Být úspěšným makléřem je pro mne velká výzva. Klíčovými hodnotami spolupráce s každým klientem jsou pro mne důvěra, férové jednání, spolehlivost, nadšení a pokora. Dodnes mám za sebou desítky úspěšně realizovaných realitních obchodů a o spokojenosti klientů i odborné veřejnosti svědčí to, že v roce 2019 jsem získal titul Realiťák roku pro Středočeský kraj. Nebojím se do prodeje investovat, každý obchod je individuální, v něčem jiný a styl práce je nutné tomu přizpůsobit. Nejsem nejlepší ani nejsem přesvědčený o vlastní dokonalosti, ale jsem zodpovědný, nadšený a každý Váš případný problém vyřeším. Ke své práci maximálně využívám profesionály – home staging, profesionálního fotografa, 3D Virtuální prohlídky, točím videoprohlídky. Má práce se neobejde bez perfektní prezentace, marketing na sociálních sítích či právní servis je pro mne samozřejmostí, to vše s jasným cílem – prodat  nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 


LANDA reality

Kontaktní formulář