PRODÁNO - 1+1, 28m2, ul. Mládeže, Beroun

Popis nemovitosti

Prodám západně orientovaný byt 1+1 v OV v klidné části Berouna, ve zvýšeném přízemí, s 28m2, který se nachází v cihlovém tří patrovém zatepleném domě .


Bytová jednotka je rozdělena na předsíň (2,7 m²), celkem prostornou kuchyň (8,9 m²) krásný obývací pokoj s vestavnou skříní (13,7m2) a koupelnu s vanou (2,6 m²).


Byt se nachází v oblasti s bezkonkurenční občanskou vybaveností, jako je Penny, Lidl, restaurace, škola, školka, MHD i sport centrum max 5-10 min.

Tento byt může být i dobrou investicí pro krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem, s kterým Vám také rád pomuhu.

 

 

Fotogalerie

LANDA reality

Být úspěšným makléřem je pro mne velká výzva. Klíčovými hodnotami spolupráce s každým klientem jsou pro mne důvěra, férové jednání, spolehlivost, nadšení a pokora. Dodnes mám za sebou desítky úspěšně realizovaných realitních obchodů a o spokojenosti klientů i odborné veřejnosti svědčí to, že v roce 2019 jsem získal titul Realiťák roku pro Středočeský kraj. Nebojím se do prodeje investovat, každý obchod je individuální, v něčem jiný a styl práce je nutné tomu přizpůsobit. Nejsem nejlepší ani nejsem přesvědčený o vlastní dokonalosti, ale jsem zodpovědný, nadšený a každý Váš případný problém vyřeším. Ke své práci maximálně využívám profesionály – home staging, profesionálního fotografa, 3D Virtuální prohlídky, točím videoprohlídky. Má práce se neobejde bez perfektní prezentace, marketing na sociálních sítích či právní servis je pro mne samozřejmostí, to vše s jasným cílem – prodat  nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 


LANDA reality

Kontaktní formulář