PRODÁNO - Chata Žloukovice

Popis nemovitosti

Chata se nachází v rozsáhlém chráněném území, což eliminuje stavbu dalších nemovitostí v této oblasti. Nachází se pěšky 15 minut od obce Žloukovice a necelých 10 minut od řeky Berounky. V obci naleznete potraviny, restauraci či autobusovou i vlakovou zastávku.   

Výstavba chaty začala v roce 1958, v 65. roce minulého století se chata podezdila, a v osmdesátých letech se kromě vnitřku rozšířilo horní patro o balkón a chata se rozrostla i o dvě verandy, přičemž jedna má i venkovní krb. 

Chata je vybavena dvěma nádržemi na vodu. Jedna s užitkovou, do které jsou svedeny okapy a druhá s pitnou. Nachází se v garáži do tvaru L, kde je i plynová bomba. V chatě je třífázový měděný rozvod elektřiny v ocelových ochranných trubkách. V obývacím pokoji se nachází nádherná krbová kamna a lavice s úložnými prostory. V samostatné kuchyni s přípojkou pitné vody a plynu je i krom toho opět spoustu úložného prostoru. V prvním patře se nachází spací část, kde se vyspí minimálně 4 lidi.  

Pokud se na chatu vypraví rodina s dětmi, tak si děti rozhodně oblíbí i druhou malou chatku, která je součástí pozemku s rozlohou 900 m2. Je též vybavena elektrickým rozvodem a dvěma postelemi s nočními stolky.  

Na výlet se můžete vydat například na Týřov, křivoklátské lesy, vodní nádrž Klíčava a mnoho dalších skvělých míst. 

 

CENA 1.499.900,-

 

Fotogalerie

LANDA reality

Být úspěšným makléřem je pro mne velká výzva. Klíčovými hodnotami spolupráce s každým klientem jsou pro mne důvěra, férové jednání, spolehlivost, nadšení a pokora. Dodnes mám za sebou desítky úspěšně realizovaných realitních obchodů a o spokojenosti klientů i odborné veřejnosti svědčí to, že v roce 2019 jsem získal titul Realiťák roku pro Středočeský kraj. Nebojím se do prodeje investovat, každý obchod je individuální, v něčem jiný a styl práce je nutné tomu přizpůsobit. Nejsem nejlepší ani nejsem přesvědčený o vlastní dokonalosti, ale jsem zodpovědný, nadšený a každý Váš případný problém vyřeším. Ke své práci maximálně využívám profesionály – home staging, profesionálního fotografa, 3D Virtuální prohlídky, točím videoprohlídky. Má práce se neobejde bez perfektní prezentace, marketing na sociálních sítích či právní servis je pro mne samozřejmostí, to vše s jasným cílem – prodat  nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 


LANDA reality

Kontaktní formulář