PRODÁNO – stavební pozemek v Trubíně u Berouna, ul. Na vyhlídce, 1014 m²

PRODÁNO – stavební pozemek v Trubíně u Berouna, ul. Na vyhlídce, 1014 m²

Zde v Trubíně u Berouna máme pro Vás na prodej 1.014 m2 stavebního pozemku. Nemovitost je s veškerými inženýrskými sítěmi včetně přípojek (vsakovací jáma a dešťová kanalizace, vodovod, splašková kanalizace, plynovod, elektřina včetně chodníků i veřejného osvětlení). Pozemek má přímo z příjezdové komunikace vjezd. Sousedé z jedné strany už mají postavený dům, z druhé strany zastavěno momentálně není a poslední strana je do volného prostoru nestavebního charakteru.

Velmi oblíbená a klidná lokalita je v kombinací venkovského bydlení a přilehlého městského života skvělou kombinací pro Vaše nové bydlení. Zajděte si na vycházku do lesa nebo třeba na projížďku na kole. Když se ale chcete socializovat, sportovně a kulturně založené město Beroun se postará o své.

Pozemek je 1,3km od sjezdu z dálnice D5 směr Praha (27 km) Plzeň (56 km). Jak už je zmíněno, je zajištěna špičkové spojení do nedalekého města Berouna a po dálnici jste za cca 15 minut v Praze. Pokud nemáte k dispozici auto, nevadí, protože autobusem jste z nejbližší zastávky v Praze za 30 minut.

V dochozí vzdálenosti je například autobusová zastávka, škola, školka, dětská hřiště, lanové centrum, workout, potraviny, taneční škola ale i cyklostezka či příjemná kavárna. Všechny neobvyklé potřeby, jako např. lékárny, polikliniky nebo nákupní centrum je v přilehlém Králově Dvoře.

Další a ještě širší nabídka je v Berouně, kde je i nemocnice, mnoho středních škol a prakticky úplně všechno, na co si člověk vzpomene. Pokud máte myšlenku si postavit svůj vysněný dům, zde je Vaše jedinečná možnost. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat a po společné domluvě se můžeme na pozemek podívat.

CENA: 5 399 000 Kč

Fotogalerie

Mapa

Videoprohlídka

KONTAKTUJTE MĚ
© Petr Landa | zásady ochrany osobních údajů | zásady cookies | webdesign