PRONAJATO – Zdice – byt 3+1, 92 m²

PRONAJATO – Zdice – byt 3+1, 92 m²

Dobrý den, zdraví vás Petr Landa, ze Zdic u Berouna, které leží 40km jihozápadně od Prahy na dálnici D5 , mezi Prahou (28km) a Plzní (52km). V kotlině ve které se Zdice nachází protéká řeka Litavka, podél které vede cyklostezka, kterou se dostanete do práce nebo třeba až na Prahu. Město má samozřejmě veškerou občanskou vybavenost jako jsou, školy, školky, lékaře, lékárny, několik obchodu s potravinami a takto bych mohl pokračovat , no prostě na co si jen vzpomenete, ale dost o Zdicích.

Pojdtě se podívat na byt který je od centra co by kamenem dohodil. Ve 2.NP , dispozičně 3+1 o 92m2, kde osu bytu tvoří bezkonkurenčně dlouhá a prostorná chodba která má 15m2. V levé části chodby je koupelna s vanou , el. kotlem, na ohřev teplé vody a samostatné WC . V pravé části chodby je 20,5m2 velká ložnice, dále pak obývací pokoj (15,2m2), který je průchozí do kuchyně 15m2 ze které proběhnete i do poslední místnosti – pracovny (12,8m2).

K bytu je k užívání i dvorek s posezením a zastřešenou pergolou, kterou oceníte nejen při letních přeháňkách.

Jsem připraven na telefonu, ohledně dohodnutí si osobní prohlídky. V případě více zájemců může být upřednostněna výhodnější nabídka. Pokud byste ale přece jenom měli zájem tento byt koupit, bude  na Vás čekat v hodnotě 4 798 000 Kč za nemovitost

Virtuální prohlídka:
3D virtuální prohlídka

CENA: 14 990 Kč za měsíc

Fotogalerie

Videoprohlídka

Mapa

KONTAKTUJTE MĚ
© Petr Landa | zásady ochrany osobních údajů | zásady cookies | webdesign