PRONAJATO - 1kk, 20m2, ul. U Archivu, Beroun

Popis nemovitosti

Pronajmu byt 1+kk v OV a v klidné části Berouna. Ve třetím patře, 20m2, který se nachází v cihlovém tří patrovém zatepleném domě.


Bytová jednotka je rozdělena na chodbu (2,7 m²), prostorný kuchyňský kout (8,9 m²) krásný obývací pokoj (13,7m2) a koupelnu se sprchovým koutem (2,6 m²).


Byt se nachází v oblasti s bezkonkurenční občanskou vybaveností, jako je Billa, Lidl, mnoho restaurací, škola, školka, MHD i sport centrum max 5-10 min.

Tento byt může být i dobrou investicí do pronájmu, se kterým Vám velmi rád pomuhu.

Fotogalerie

LANDA reality

Být úspěšným makléřem je pro mne velká výzva. Klíčovými hodnotami spolupráce s každým klientem jsou pro mne důvěra, férové jednání, spolehlivost, nadšení a pokora. Dodnes mám za sebou desítky úspěšně realizovaných realitních obchodů a o spokojenosti klientů i odborné veřejnosti svědčí to, že v roce 2019 jsem získal titul Realiťák roku pro Středočeský kraj. Nebojím se do prodeje investovat, každý obchod je individuální, v něčem jiný a styl práce je nutné tomu přizpůsobit. Nejsem nejlepší ani nejsem přesvědčený o vlastní dokonalosti, ale jsem zodpovědný, nadšený a každý Váš případný problém vyřeším. Ke své práci maximálně využívám profesionály – home staging, profesionálního fotografa, 3D Virtuální prohlídky, točím videoprohlídky. Má práce se neobejde bez perfektní prezentace, marketing na sociálních sítích či právní servis je pro mne samozřejmostí, to vše s jasným cílem – prodat  nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 


LANDA reality

Kontaktní formulář