PRONAJATO - 3+kk, 79m2, Nad Stadionem 343, Králův Dvůr

Popis nemovitosti

Prodám západně orientovaný byt 3+kk v OV v klidné části Králova Dvora, ve třetím patře s 79m2, který se nachází v cihlovém zatepleném panelovém domě.

Byt se nachází v oblasti s bezkonkurenční občanskou vybaveností, jako je Penny, Lidl, restaurace, škola, školka, MHD i sport centrum max 5-10 min.

Tento byt může být i dobrou investicí pro krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem, s kterým Vám také rád pomuhu.

Videoprohlídka

Fotogalerie

LANDA reality

Být úspěšným makléřem je pro mne velká výzva. Klíčovými hodnotami spolupráce s každým klientem jsou pro mne důvěra, férové jednání, spolehlivost, nadšení a pokora. Dodnes mám za sebou desítky úspěšně realizovaných realitních obchodů a o spokojenosti klientů i odborné veřejnosti svědčí to, že v roce 2019 jsem získal titul Realiťák roku pro Středočeský kraj. Nebojím se do prodeje investovat, každý obchod je individuální, v něčem jiný a styl práce je nutné tomu přizpůsobit. Nejsem nejlepší ani nejsem přesvědčený o vlastní dokonalosti, ale jsem zodpovědný, nadšený a každý Váš případný problém vyřeším. Ke své práci maximálně využívám profesionály – home staging, profesionálního fotografa, 3D Virtuální prohlídky, točím videoprohlídky. Má práce se neobejde bez perfektní prezentace, marketing na sociálních sítích či právní servis je pro mne samozřejmostí, to vše s jasným cílem – prodat  nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 


LANDA reality

Kontaktní formulář