PRONAJATO - 1+1, 28m2, ul. Mládeže, Beroun Třída míru

Popis nemovitosti

Pronajmu Vám dlouhdobě západně orientovaný byt 1+1 v klidné části Berouna, ve zvýšeném přízemí (8 schodů) 28m2.  

Bytová jednotka je rozdělena na předsíň (2,7 m²), celkem prostornou kuchyň (8,9 m²), krásný obývací pokoj s vestavěnou skříní (13,7m2), a koupelna s vanou (2,6 m²).

Byt se nachází v cihlovém tří patrovém zatepleném domě, je po částečné rekonstrukci a téměř vybaven.

V blízkém okolí je bezkonkurenční občanská vybavenost, jako je Penny, Lidl, restaurace, škola, školka, MHD (30 minut do Prahy), sport centrum (vše maximálně 5-15 min od bytu).

 

CENA PRONÁJMU: 8.300 Kč (+ 3.600 Kč poplatky) = 11.900 Kč za 2 osoby

 

 PŘEDSTAVENÍ BYTU:

 

Fotogalerie

LANDA reality

Být úspěšným makléřem je pro mne velká výzva. Klíčovými hodnotami spolupráce s každým klientem jsou pro mne důvěra, férové jednání, spolehlivost, nadšení a pokora. Dodnes mám za sebou desítky úspěšně realizovaných realitních obchodů a o spokojenosti klientů i odborné veřejnosti svědčí to, že v roce 2019 jsem získal titul Realiťák roku pro Středočeský kraj. Nebojím se do prodeje investovat, každý obchod je individuální, v něčem jiný a styl práce je nutné tomu přizpůsobit. Nejsem nejlepší ani nejsem přesvědčený o vlastní dokonalosti, ale jsem zodpovědný, nadšený a každý Váš případný problém vyřeším. Ke své práci maximálně využívám profesionály – home staging, profesionálního fotografa, 3D Virtuální prohlídky, točím videoprohlídky. Má práce se neobejde bez perfektní prezentace, marketing na sociálních sítích či právní servis je pro mne samozřejmostí, to vše s jasným cílem – prodat  nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 


LANDA reality

Kontaktní formulář