Seriózní jednání, výborný servis a hlavně bleskový kup nemovitosti. Kamarád mi toto doporučil, určitě jsem neprohloupil!
Pan Landa byl vždy velmi ochotný a milý. Hned při první schůzce mě přesvědčil o tom, že on je právě ten člověk, kterému chci dát do rukou svoji nemovitost.
Realitku a vše s tím spojené, jsem nikdy nechtěla. Odmítla jsem spoustu telefonátů, když jsem nabízela k prodeji svůj byt. Pan Landa mě ale dokázal přesvědčit a přinutit mě, abych šla alespoň na jednu schůzku. Tam jsem pochopila, jak precizně a stoprocentně dělá svou práci.
Potřeboval jsem velmi rychle prodat svoji nemovitost, protože jsem se ocitl v nelehké finanční situaci. V LANDA reality mi vše udělali rychle, pohodlně a bez starostí. Než jsem se nadál, pozemek už byl prodaný.
Mé obrovské dík, patří panu Landovi z LANDA realit. Když jsem chtěl prodal barák, tak se mě ujmul jeden pán z realit, se kterým jsem nebyl vůbec spokojen. Po 3 měsících neúspěšného inzerování mi došla trpělivost a na starost jsem po domluvě dal vše na starost panu Landovi. Vše bylo rychlé, odhad zdarma a prohlídka. To vše na mě udělalo velký dojem.
S Petrem Landou se znám velmi dobře i v osobním životě. Když jsem tedy potřebovala prodat byt, byl pro mě jasnou volbou.
S přítelem jsme hledali menší, ale prostorný byt v Berouně, proto jsme se obrátili právě na LANDA reality. Ze své vlastní zkušenosti vím, že najít ten správný byt není vůbec jednoduché. Byt se našel bleskově rychle!
Nejlepším krokem na hned začátek bylo to, že mi pan Landa poslal zdarma e-book, ve kterém odkazoval na 7 největších chyb při prodeji nemovitosti. Hned jsem věděla, co mám a nemám dělat jinak...

Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů