PRODÁNO – 1/2 domu na Černém vršku, 131 m², pozemek 510 m²

PRODÁNO – 1/2 domu na Černém vršku, 131 m², pozemek 510 m²

Dobrý den, tak dneska jdete koupit 1/2 domu v Berounském Beverly Hills, zvaném Černý Vršek, dům je v původním stavu a jeho nespornou výhodou je že si ho můžete zrekonstruovat podle svých představ a fantazii, které jak jistě víte se meze nekladou.

A co znamená 1/2 domu? Byt dispozičně 2+1 o 53m2 , půda o 78m2 (vše ve virtuální prohlídce která je součástí inzerátu), zděný podsklepený vejminek 20m2 , sklípek 9m2, 1/2 zahrady se skleníkem, vlastním vrtem a garáž s kutilským koutkem.

Velmi oblíbená a klidná lokalita je k neplacení a přitom ruch velkoměsta máte jen 10min . Zajděte si na vycházku do lesa nebo třeba na projížďku na kole. Když se ale chcete socializovat, sportovně a kulturně založené město Beroun se postará o své.

Beroun je na 18km a sjezdu z dálnice D5 směr Praha, Plzeň (56km). Špičkové spojení do i z Berouna , po D5, kde jste za cca 15 minut v Praze.

V dochozí vzdálenosti je například autobusová zastávka, škola, školka, dětská hřiště, lanové centrum, workout, potraviny, taneční škola ale i cyklostezka či příjemná kavárna. Všechny další potřeby, jako např. lékárny, polikliniky nebo nákupní centrum, nemocnice, mnoho středních škol a prakticky úplně všechno, na co si člověk vzpomene jsou coby kamenem dohodil a zbytek došel.

Takže pokud chcete bydlet i celém domě v Berounském Beverly Hills dejte mi ihned vědět a podíváme se něj.

CENA: 5 999 900 Kč

Fotogalerie

Mapa

Videoprohlídka

KONTAKTUJTE MĚ
© Petr Landa | zásady ochrany osobních údajů | zásady cookies | webdesign