K PRODEJI – byt 2+kk, 45m2, ul. Wagnerovo náměstí 970, Beroun centrum

K PRODEJI – byt 2+kk, 45m2, ul. Wagnerovo náměstí 970, Beroun centrum

Občanská vybavenost v Berouně na Velkém sídlišti začíná v Hospodářském Dvoře, kde najdete dětského lékaře, zubní laboratoř, poštu, lékárnu, manikúru, kadeřnictví a drogerii. Nedaleko domu je i knihovna, řezník, pivnice, supermarket Penny a přímo před domem je autobusová zastávka linky 380 a 425.

Nabízím k prodeji polosuterénní možno i bezbariérový byt 2+kk v cihlovém domě s vlastním vchodem ze dvorku kde je možnost posezení .Rozloha bytu je 45 m2 a dům se nachází na Wagnerově nám. v centru Berouna. Byt je vybaven a je vhodný k okamžitému bydlení, nebo jako investice k pronájmu (momentálně pronajat za 16 100 Kč). K bytu náleží sklepní kóje, umístěná v suterénu domu.

Veškerá občanská vybavenost v místě bydliště. Dobrá dopravní dostupnost do Prahy, nedaleko zastávka autobusu i vlakové nádraží. Okolí nabízí kromě lesoparku i mnoho sportovních aktivit – Golf Rezort 1,3 km od domu a další sportovní areály (tenis, fotbal, badminton, florbal, beach volejbal atd.). V okolí je i krásná cyklostezky podél Berounky, vhodné i pro inline brusle. Nemovitost je možné financovat hypotéčním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

CENA: 3 769 700 Kč

Fotogalerie

Mapa

Videoprohlídka

KONTAKTUJTE MĚ
© Petr Landa | zásady ochrany osobních údajů | zásady cookies | webdesign