K PRODEJI – Rodinný dům v Králově Dvoře, 161 m² s pozemkem 150 m²

K PRODEJI – Rodinný dům v Králově Dvoře, 161 m² s pozemkem 150 m²

Tento rodinný dům v Králově Dvoře představuje atraktivní příležitost. S dispozicí 2+1 v 1N. P. a potenciálem úprav ve 2N. patře, představuje vhodnou volbu pro ty, kteří chtějí prostor pro vlastní úpravy a realizaci vlastních představ.

1 N.P. domu je plně obytné a najdeme tam obývací pokoj, kuchyň, ložnici i koupelnu na 72m², což zajišťuje pohodlné bydlení, například při rekonstrukci vyššího patra.
2 N.P. je připraveno k rekonstrukci a nabízí 58 m² se dvěmy zvýšenými patry o 12m² k realizaci vlastní fantazie a potřeb nových majitelů. K dispozici je také koupelna, která přináší další možnost pohodlného bydlení a je přístupná z obou pokojů.

Nemovitost disponuje také sklepem s 19m², který poskytuje dostatek úložného prostoru a možnost dalšího využití podle potřeb. K domu náleží i dvě garáže, což je skvělá výhoda pro ty, kteří mají automobil či potřebují další prostor na úschovu svých věcí a kutění v dílničce.
Svou polohou v Králově Dvoře, blízko přírody a s dobrou dostupností veškeré občanské vybavenosti, nabízí tato nemovitost nejenom prostor pro bydlení, ale i možnost realizace vlastních nápadů a úprav. Je to ideální domov pro rodinu či jednotlivce, kteří hledají klidnou lokalitu spojenou s pohodlím moderního bydlení.
Pro více informací nebo pro domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat. Tato nemovitost může být váš nový domov, plný možností a příležitostí.

Virtuální prohlídka:
3D virtuální prohlídka

CENA: 6.382.000 Kč

Fotogalerie

Videoprohlídka

Mapa

KONTAKTUJTE MĚ
© Petr Landa | zásady ochrany osobních údajů | zásady cookies | webdesign