K PRODEJI – Obytná chata, Domoušice 7

K PRODEJI – Obytná chata, Domoušice 7

Nabízíme k prodeji obytnou chatu v malebné obci Domoušice v okresu Louny. Obec Domoušice představuje harmonické spojení klidného venkovského života a kompletní občanskou vybavenost. Klid a příroda zde hrají opravdu velikou roli, vytvářející ideální prostředí pro odpočinek a relaxaci. Můžete zde pořádat dlouhé procházky do nekončících místních lesů, jít si zaplavat do místního veřejného bazénu či jít do kina. Chata je ve stavu rekonstrukce, proto je zde veliká výhoda toho, že si ji budoucí majitel bude moct přestavět podle svého vlastního přání. Ne jen tyto, ale i spoustu dalších aspektů dělají z tohoto místa jedinečnou nemovitost pro víkendové odpočinky od práce, či dlouhodobější relaxaci.

OKOLÍ:

+ prostor 2+1 + les 200 m + bazén 100 m + Praha autem 25 min. + vlak 8 min. + potraviny 5 min. + kino 5 min. + hospoda 7 min. + tenisové kurty + mateřská a základní škola

NEMOVITOST:

+ dřevěná okna + vytápění pomocí krbu + zděný typ budovy + plechová střecha + městská kanalizace a vodovod

Tato obytná chata představuje nejen investici do nemovitosti, ale také možnost vytvoření vlastního útočiště, kde spojíte jedinečnou atmosféru vesnického života s moderním pohodlím. Nenechte si ujít tuto příležitost k vytvoření domova, který odrazí vaše jedinečné představy a potřeby.

CENA: 1.100.000 Kč

Fotogalerie

Videoprohlídka

Mapa

KONTAKTUJTE MĚ
© Petr Landa | zásady ochrany osobních údajů | zásady cookies | webdesign