PRODÁNO – Byt 2+1, ul. Bezručova, Beroun

PRODÁNO – Byt 2+1, ul. Bezručova, Beroun

Na prodej je prostorný byt 2+1 o celkové rozloze 59 metrů čtverečních (s možností předělat na 3+1, viz. vizualizace foto), který se nachází v klidné lokalitě Beroun Hlinky-Bertramka. Tento byt nabízí ideální příležitost pro ty, kteří hledají pohodlné bydlení v blízkosti přírody s výbornou dostupností do centra města.

Byt se nachází ve vyšším 2NP patře cihlové budovy , což poskytuje krásný výhled na okolní prostředí. Dispozice bytu je velmi praktická a přehledná. Skládá se z prostorného obývacího pokoje, který nabízí dostatek prostoru pro relaxaci a společenské aktivity. Dále zde najdete samostatnou kuchyň, a součástí bytu je také samostatná ložnice, která dodá bytu klidný prostor pro odpočinek. Koupelna je vybavena vanou a umyvadlem. Ve vchodě je nespornou výhodou že jsou pouze 4 byty (2 na patře) , v celém domě 8 a dva sklepy jsou jako třešničkou na dortu.

Lokalita Beroun Hlinky-Bertramka nabízí vše, co potřebujete pro každodenní pohodlí. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost, jako jsou školy, školky, obchody a restaurace. Okolí je také bohaté na zelené plochy a přírodní scenérie, které lákají k procházkám a aktivnímu odpočinku. Díky výborné dopravní dostupnosti můžete snadno dosáhnout centra města i okolních oblastí během 10min.

Tento byt nabízí skvělou příležitost pro ty, kteří hledají pohodlné a moderní bydlení podle svých představ v klidné lokalitě s výbornou dostupností ke všem potřebným službám. Nezapomeňte se se mnou spojit ohledně dalších informací, uspořádám prohlídku a odpoví na všechny vaše dotazy týkající se tohoto atraktivního bytu.

Virtuální prohlídka:
3D virtuální prohlídka

CENA: 3 490 000 Kč

Fotogalerie

Videoprohlídka

Mapa

KONTAKTUJTE MĚ
© Petr Landa | zásady ochrany osobních údajů | zásady cookies | webdesign