PRONAJATO – 1+kk, tř. Míru 1280, Beroun

PRONAJATO – 1+kk, tř. Míru 1280, Beroun

Dobrý den, nabízíme k pronájmu jedinečný byt v krásném městě Beroun. Tento prosluněný byt se nachází na pátém patře panelového domu, orientovaný na západ. To znamená, že si můžete každý večer romanticky užívat západ slunce přímo z vašeho balkónu.

Byt byl nedávno zrekonstruován, takže novým nájemníkům nabízí moderní a komfortní bydlení. Disponuje oddělenou kuchyní, kde se za Vašimi zády také nabízí obdivuhodný výhled na okolní lesy.

Celý byt je prosvětlen a sluší se velkými okny, což zajišťuje dostatek denního světla a příjemnou atmosféru. Když si budete chtít odpočinout od přírodní krásy, v okolí najdete také veškeré potřebné obchody a potraviny, jako je Penny přímo u bytu na zrekonstruovaném náměstí. Dále Lidl, Kaufland a mnoho dalších civilních potřeb.

Jak už bylo řečeno, tento byt se nachází na berounském sídlišti,. Což tedy znamená, že budete mít všechny výhody městského života, ale zároveň si budete moci užívat klidu a krásy okolní přírody. Je to skvělý domov pro ty, kteří hledají harmonii mezi městem a přírodou.

Pokud máte zájem o tento jedinečný byt v Berouně, neváhejte mě kontaktovat a domluvíme si prohlídku.

CENA: ---

Fotogalerie

Videoprohlídka

Mapa

KONTAKTUJTE MĚ
© Petr Landa | zásady ochrany osobních údajů | zásady cookies | webdesign